Wersja twojej przeglądarki jest przestarzała. Zalecamy zaktualizowanie przeglądarki do najnowszej wersji.

 

Tylko profesjonalny montaż i znajomość połączeń elektrycznych przy montażu automatyki do bram przesuwnych, bram rozwiernych, bram garażowych i bram przemysłowych zapewni Państwu, że sprzęt elektroniczny zamontowany jest zgodnie z obowiązującymi przepisami i nie stanowi zagrożenia dla swojego użytkownika. 

Aby nasze dzieci były bezpieczne w obrębie bram garażowych z silnikiem, każdy montowany przez nas napęd posiada atestowany system przeciążeniowy, który powoduje odwrócenie kierunku ruchu bramy po natrafieniu na przeszkodę, a zabezpieczenie w postaci fotokomórek nie dopuszcza do zamknięcia się bramy, jeśli w obrębie ruchu bramy znajdzie się nasze dziecko lub zwierzę. 

Systemy kontroli dostępu tj. np. zamek elektroniczny szyfrowy lub zamek elektroniczny na kartę posiadają system antysabotażowy, który eliminuje próbę wtargnięcia do naszej posesji poprzez ingerencje w urządzenie.

Każda brama przemysłowa wyposażona jest w rygle, które zapobiegają podważeniu bramy od spodu, w bramach z napędami elektrycznymi stosujemy czujniki wykrywające obecność rygla, co uniemożliwia zasterowanie bramy z kasety sterującej lub pilota przy zaryglowanej bramie. 

Bramy przemysłowe przy opcji z napędem posiadają jeszcze inne zabezpieczenia takie jak fotokomórki na podczerwień oraz uszczelki optyczne lub pneumatyczne, które przy kontakcie bramy z przeszkodą powodują zatrzymanie bramy lub odwrócenie jej kierunku ruchu. W bramach z furtką serwisową używamy zabezpieczenia, które uniemożliwia ruch bramy w momencie, gdy furtka jest otwarta.